Geodeta Myślenice - Usługi geodezyjne GEOinvest na terenie powiatu myślenickiego

Starterfirm - agencja interaktywna

Niniejsza strona internetowa została zrealizowana przez starterfirm.pl

Sartefirm.pl - daj się rozpoznać po swojej stronie

Współcześnie firma nie istnieje, jeżeli nie jest obecna w internecie. Nasza agencja pomoże zaprojektować stronę internetową i tak ją wypozycjonować, by łatwo było ją odnaleźć w wyszukiwarce Google. Oferta startefirm.pl obejmuje także takie usługi jak Google AdWords, projektowanie identyfikacji wizualnej (w tym logo), optymalizację strony pod kątem wyszukiwarek internetowych i tworzenie profili w mediach społecznościowych. Atrakcyjny funpage na facebooku, dobry profil Google+ czy Linkedin podnoszą prestiż przedsiębiorstwa.

Jako agencja istniejąca od 2012 roku posiadamy spore doświadczenie i z chęcią wykorzystamy dla dobra twojej firmy.

Przykładowe realizacje

Kominki Śląsk - Abramczyk

Kominki Śląsk - Abramczyk

Strona zrealizowana przez zespół Starterfirm na zlecenie firmy Abramczyk zajmującej się budową kominków powstała w oparciu o gotowy projekt. Szablon składa się ze Strony Głównej, zakładki Oferta, Galerii i zakładki Kontakt. Dodatkowa optymalizacja pod kątem SEO (praca nad treścią i typografią) zwiększa widoczność oferty firmy w wynikach wyszukiwania Google.

Bogata Galeria zawiera liczne zdjęcia realizacji, które dają pogląd na jakość poszczególnych zrealizowanych projektów. Zapraszamy do prześledzenia szczegółów oferty na stronie www.slask-kominki.pl. Firma Abramczyk wykorzystuje materiały wyłącznie od sprawdzonych producentów. Umiejętności i doświadczenie pozwala na dostosowanie kominka do każdej aranżacji. Firma działa terminowo i sprawnie skupia się na kompleksowym wykonaniu zlecenia.

Elementy szklane Kraków - Housekrup

Strona autorstwa Starterfirm przygotowana dla firmy HouseKrup jest w pełni funkcjonalna, dostosowana do potrzeb potencjalnego klienta. Przejrzysta treść oferty, dbałość o typografię i odpowiednią grafikę ułatwia poruszanie się po witrynie. Strona www.housekrup.pl składa się ze Strony Głównej oraz zakładek: Oferta, Galeria, Blog i Kontakt. Poszczególne podstrony wyposażone są także w formularz kontaktowy, co pozwala klientom na przesłanie bezpośrednich zapytań o szczegółową wycenę.

Dodatkowa optymalizacja pod kątem SEO zwiększyła widoczność oferty w wynikach wyszukiwania Google. Firma HousKrup to przede wszystkim profesjonalna sprzedaż i montaż elementów szklanych. Proponowane szkło z grafiką wykonane jest z materiałów najlepszej jakości i cieszy się olbrzymia popularnością. To doskonały pomysł na ciekawą aranżację wnętrz, szklane elementy mogą być wkomponowane w dowolne pomieszczenie, sprawdzą się w sypialni, salonie, czy biurze.